1. Начало
  2. Видеа
  3. Земеделска техника
  4. ИНТЕРАГРИ България на БАТА АГРО 2025: 56 машини, показващи най-доброто от съвременната агроиндустрия

ИНТЕРАГРИ България на БАТА АГРО 2025: 56 машини, показващи най-доброто от съвременната агроиндустрия

Компанията планира демо тур през лятото на най-големия комбайн в света

Традиционно и тази година на изложението БАТА АГРО, щандът на Интерагри България впечатли с мащабна и високотехнологична експозиция от 56 експоната, демонстриращи иновативния подход на компанията към съвременното земеделие.

В центъра на вниманието – най-производителните зърнокомбайни в света

Акцентът на щанда е върху високопроизводителните зърнокомбайни New Holland, начело с флагмана CR10.90 – рекордьор по производителност в световен мащаб повече от десетилетие.

Пълната гама трактори и новият метанов модел

Интерагри представи цялата продуктова гама трактори New Holland – от 80 до 435 к.с., включително сериите:
4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 7-ма HD и 8-ма серия, както и новия тесен вариант на 8-ма серия.

Сред акцентите е и първият в света серийно произвеждан трактор, задвижван изцяло на метан – оборудван с допълнителни резервоари вместо предни тежести, които му позволяват да работи цял ден без презареждане.

Отделено беше специално внимание на лозарските трактори T4F, оборудвани с преден навес, тежести и изводи за агрегатиране на инвентар. Машините са съвместими с техника на Clemens.

KINZE – традиции и иновации

На изложението присъства и KINZE, производител с над 60-годишна история и два завода – в САЩ и Литва. Компанията е известна със своята здрава и надеждна техника, проектирана за работа при екстремни условия, включително no-till. Основни продукти са сеялки, почвообработващи машини и ремаркета за зърно.

 

 

Абонирайте се
БЕЗПЛАТНО за AGRO.BG бюлетина,
за да получавате всеки петък
най-важната седмична информация.
За още новини
харесайте страницата ни във
FACEBOOK.