1. Начало
  2. Новини
  3. Институции
  4. Пресконференция за възможностите ни за партньорство с провинция Бавария

Пресконференция за възможностите ни за партньорство с провинция Бавария

Баварският министър на земеделието и горите Йозеф Милер е на официално посещение в България по повод изложение на баварски хранителни стоки

 

Днес от 18.00 ч. в зала "Киото" на "Кемпински хотел Зографски" – София, ще се проведе официална пресконференция на министъра на земеделието и продоволствието Нихат Кабил и министъра на земеделието и горите на провинция Бавария на Федерална Република Германия Йозеф Милер на тема: "Възможности за партньорство между Бавария и България след влизането на страната ни в ЕС", съобщиха от Министерството на земеделието и продоволствието.

Гости на събитието ще бъдат посланикът на  Германия в България Н. Пр. Михаел Гайер и директорът на дирекция земеделска политика в министерството на земеделието и горите на Бавария д-р Теодор Уебер.

Баварският министър на земеделието и горите Йозеф Милер и придружаващата го делегация от германски бизнесмени са на официално посещение в България по повод изложение на баварски хранителни стоки.

 

AGRO.BG

 

 

 

Абонирайте се
БЕЗПЛАТНО за AGRO.BG бюлетина,
за да получавате всеки петък
най-важната седмична информация.
За още новини
харесайте страницата ни във
FACEBOOK.