1. Начало
  2. Новини
  3. Институции
  4. В Министерския съвет отглеждат марихуана

В Министерския съвет отглеждат марихуана

Журналисти я откриват, пресслужбата благодари за сигнала

Горещо благодарим на колегите от медиите, които разкриха, че току под носа на министрите расте 40-сантиметров стрък канабис. Преди всичко сме очаровани от компетентността на колегите, които безпогрешно маркираха наличието на „декоративни растения, пълни с марихуана”.

Очевидно седмици или месеци наред не са били достатъчни на нито един от улисаните в деловите си ангажименти служители на Министерския съвет да разпознае и да отдаде заслуженото дори за миг на самотните стръкове. Поради това приемете искрените ни и сърдечни извинения за недипломатичния пропуск. 

След добронамерената ви реакция имаме удоволствието да ви уверим, че проблемът светкавично и буквално бе изтръгнат. Използваме случая отново да изкажем горещата си благодарност за вашата бдителност и разчитаме и занапред на конструктивно и акуратно сътрудничество не само в тази посока.

 

 

Абонирайте се
БЕЗПЛАТНО за AGRO.BG бюлетина,
за да получавате всеки петък
най-важната седмична информация.
За още новини
харесайте страницата ни във
FACEBOOK.